Więcej informacji o naszych szklanych pilnikach :

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Poprzez użycie do produkcji szklanych pilników szkła które jest surowcem absolutnie nie chłonącym wody nasze szklane pilniki nie powodują  rozmnażania się na ich powierzchni bakterii. Poza tym kryształowe szklane pilniki mogą być poddane dezynsekcji poprzez wyparzanie w cieple lub z użyciem 55% roztworu etanolu a także w sterylizatorach UV. Wysoka temperatura i promieniowanie UV nie wpływa w żaden sposób na właściwości ścierne szklanych pilników ani nie zmienia ich struktury.  Nasze kryształowe szklane pilniki nie powinny być natomiast narażone na działanie rozpuszczalników ani temperatury powyżej 200 C ponieważ mogłyby one uszkodzić powierzchnie zdobioną. Jednak nawet w tak ekstremalnych warunkach właściwości ścierne szklanych pilników nie ulegną żadnej zmianie.

Rozmiary i grubości naszych kryształowych szklanych pilników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze szklane pilniki są w pełni ekologiczne.

Materiałem użytym do produkcji naszych kryształowych szklanych pilników jest szkło float Pilklington,  które nie zawiera żadnych niebezpiecznych, alergizujących substancji ani metali ciężkich.  Zdobienie uchwytu szklanego pilnika jest wykonane w oparciu o 100 % ekologiczne farby wodne wypalane po malowaniu w temperaturze 200 C -  nie zawierają one  w swoim składzie żadnych rozpuszczalników.

 

Nasi klienci :

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze szklane pilniki są doskonałe do profesjonalnego użytku np. w salonach kosmetycznych i SPA.

Przede wszystkim unikalne właściwości kryształowych szklanych pilników powodują bardzo dobry wpływ na płytkę paznokcia –  zapobiegają jej rozdwajaniu się a z drugiej doskonale nadają się do sterylizacji w profesjonalnych sterylizatorach do 200 C.

 

Nasze kryształowe szklane pilniki są wielofunkcyjne.

Mogą być one znakomicie stosowane do obróbki naturalnych paznokci, paznokci akrylowych oraz tipsów. Szklane pilniki nadają się także do usuwania zrogowaciałej warstwy naskórka z pięt oraz łokci. Innym zastosowaniem jest pielęgnacja paznokci u zwierząt domowych takich jak koty lub psy lub tchórzofretki czy nawet złote rybki.

 

Szklane pilniki jednostronne i dwustronne.

Nasze kryształowe szklane pilniki oferujemy w wersji z jednostronną i dwustronną powierzchnią ścierną.

 Zaletą szklanych pilników dwustronnych jest to iż podczas wykonywania manicure możliwa jest praca obydwoma stronami pilnika bez przekładanie go w ręce.

 Innym rozwiązaniem jest kryształowy szklany pilnik jednostronny – posiadający z jednej strony powierzchnie ścierną a z drugiej strony gładką  – uniemożliwiającą zadraśnięcia kształtowanego paznokcia w sposób przypadkowy.

 Drugą zaletą szklanego pilnika jednostronnego jest możliwość wykonania na gładkiej powierzchni  praktycznie dowolnego pełno kolorowego nadruku np. logo lub nawet zdjęcie.

 

Małe szklane pilniki przeznaczone są głównie do celów podróżnych, doskonale nadają się do przewożenia w damskiej albo męskiej torebce.

Duże kryształowe szklane pilniki są głównie przeznaczone do pielęgnacji paznokci w domu.

Nasze kryształowe szklane pilniki produkujemy w 2 rozmiarach :

Małe szklane pilniki – długość 90 mm szerokość 12 mm grubość 2 mm

Duże szklane pilniki – długość 135 mm, szerokość 12 mm grubość 2 lub 3 mm

Szlifowanie paznokci szklanym pilnikiem nie tępi oraz nie uszkadza pilnika z prostego powodu – szkło jest o wiele twardszym materiałem niż ludzki paznokieć.

 Obróbka paznokci pilnikami plastikowymi lub papierowymi albo podróbkami szklanych pilników importowanych z Chin lub Korei skutkuje odpadaniem od tych pilników pyłu ściernego wraz z klejem przyklejonym do nich co w efekcie doprowadzi nas do wymiany tegoż pilnika na nowy.

  - firmy zajmujące się zdobieniem paznokci 

  - gabinety odnowy biologicznej

  - studia SPA .

  - agencje reklamowe

  - hotele i uzdrowiska

  - perfumerie

  - sklepy z pamiątkami i biżuterią

 

 

Nasze szklane pilniki są  higieniczne !!!