PRODUCENT SZKLANYCH PILNIKÓW PRODUKUJEMY SZKLANE PILNIKI, TAKŻE SZKLANE PILNIKI REKLAMOWE

email : szklane-pilniki@wp.pl

tel + 48 42 6305155 +48 793325353

Szklane pilniki – najlepszy sposób na piękne i zdrowe paznokcie !!!

 Nasze szklane pilniki produkowane są poprzez obróbkę chemiczną oraz laserową szkła typu float. Proces obróbki  polega na wytworzeniu w powierzchni szkła równomierne rozłożonych  mikrodziurek nazywanych też mikrokolcami.

Dzięki temu nasze szklane pilniki są o wiele trwalsze i wydajniejsze niż tradycyjne papierowe, plastikowe lub metalowe ale zarazem mają możliwość dokładniejszej, skuteczniejszej obróbki płytki paznokci.

W celu podwyższenia wytrzymałości mechanicznej i poprawienia odporności naszych szklanych pilników na złamania i ukruszenia nasze szklane pilniki są hartowane. Testy wykazały, że są one 100% odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne w stosunku do podobnych szklanych pilników niehartownych.

 Przy dłuższym użyciu szklanych pilników możemy zaobserwować pozytywne działanie na problemy z kruszeniem i rozwarstwianiem się płytki paznokcia. Po obróbce paznokci szklanym pilnikiem są one zdecydowanie gładsze niż po użyciu metalowego papierowego lub plastikowego pilnika. 

 Nasze szklane pilniki nie zawierają w sobie żadnych tworzyw sztucznych ani innych podobnych substancji. Są w całości zrobione ze szkła przez co uniemożliwiają przedostawanie się do organizmu nie zdrowych substancji.

 

Czytaj dalej o naszych szklanych pilnikach ...

 

 

 

Dlaczego warto zacząć z nami biznes  ?

 

Oferujemy wysokiej jakości produkt, na którego powierzchnie ścierną dajemy dożywotnią gwarancje.

 

 

Cena naszych pilników jest bardzo konkurencyjna, naszą dewizą jest „duży obrót, a mały zysk na sztuce wyrobu”

 

 

Szybkość –nasze szklane pilniki produkujemy w Polsce –nie musisz długo czekać na realizacje zamówienia, gwarantujemy stałe dostawy w ustalonych cenach i kolorach bez obawy o wahania kursowe lub problemy z transportem

 

 

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze  - każdy problem będziemy starać się rozwiązać tak, aby byli Państwo zadowoleni

 

 

Gorąco zapraszamy do współpracy - jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku po naszymi numerami telefonów lub prosimy o kontakt email.

 

Oryginalny szklany kryształowy pilnik NASZEJ PRODUKCJI jest praktycznie wieczny – a na zużycie się powierzchni ściernej dajemy DOŻYWOTNIĄ  GWARANCJE !

CHIŃSKIE PODRÓBKI ŚCIERAJĄ SIĘ PO KILKU UŻYCIACH !!!

 

Witamy na stronie firmy

szklane-pilniki.pl

polskiego producenta szklanych

 pilników do paznokci.